Skip to main content
Strona główna | Ogólne warunki sprzedaży

Ogólne warunki sprzedaży

Nasza oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podane ceny w katalogu nie zawierają kosztów transportu, rozładunku i montażu u kupującego. Zamawiający zobowiązuje się do odbioru i rozładunku zamawianego towaru.

Meble dostarczamy na terenie całego kraju. Przy zamówieniu o wartości przekraczającej 2500 PLN brutto transport jest bezpłatny. Przy mniejszym zamówieniu pobieramy opłatę w wysokości 70 PLN brutto.

Część produktów z naszego katalogu, takich jak sprzęt prezentacyjny, fotele, krzesła obrotowe, szafy metalowe, sprzęt sportowy, elementy wyposażenia (godła, flagi, szyldy itp.) mogą być dostarczone do zamawiającego spedycją na jego koszt. Podlega to uzgodnieniom i zależy od asortymentu i wielkości zamówienia.

Meble dostarczane są do samodzielnego montażu. Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian konstrukcyjnych wyrobów i w szczególnych przypadkach cen. Kolorystyka mebli prezentowanych w katalogu może odbiegać od rzeczywistych z przyczyn drukarskich. Na wszystkie wyroby udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji przy założeniu, że są one prawidłowo użytkowane.

Przy większych zamówieniach udzielamy rabatów.

UWAGA: W związku z ciągłymi zmianami cen materiałów na rynku, o aktualne ceny prosimy pytać mailowo lub telefonicznie.